Meble Fryzjerskie

Meble fryzjerskie

Profesjonalny salon fryzjerski to nie tylko personel, ale także wyposażenie wnętrza na najwyższym poziomie. Aranżacja salonu jest jednym z czynników kształtujących  opinie  wśród klientów. Dlatego dobierając wyposażenie, warto zainwestować w meble fryzjerskie, które będą wygodne, trwałe i będą miały ciekawy wygląd, pasujący do stylu wnętrza.  

Jakie meble powinny znaleźć się w profesjonalnym salonie?

Nawet najmniejszy salon musi być wyposażony w podstawowe meble umożliwiające pracę fryzjera. Niezbędnym wyposażeniem będą fotele fryzjerskie, podnóżki, myjnie i  pomocniki fryzjerskie. Dla osób oczekujących na swoją kolej powinno się przygotować wygodne fotele lub sofę. Jeżeli klientami salonu będą dzieci, warto wyposażyć go w specjalny fotel np. w formie samochodu.  Salon, który świadczy usługi barberskie będzie potrzebował specjalnego fotela golibrody, z regulacją odchylenia oparcia. W profesjonalnym salonie nie powinno też zabraknąć biurka, które będzie stanowić recepcję.

Na co zwracać uwagę wybierając meble fryzjerskie?

Jedną z ważniejszych cech dobrych mebli fryzjerskich jest ich trwałość i wygoda zarówno dla klientów,  jak i fryzjera. Kupując meble, należy wybierać te wykonane z dobrej jakości materiałów, np. fotele powinny być obite pianką, która nie będzie się odkształcać. Fotel fryzjerski powinien posiadać łatwą w obsłudze regulację wysokości, a fotel przeznaczony  dla golibrody także regulację odchylenia oparcia. Pomocnik fryzjerski jeśli ma spełniać swoją funkcję, musi być wyposażony w sprawnie pracujące szuflady i kółka umożliwiające płynne przestawianie mebla. Wybierając myjnię, warto zwrócić uwagę na sposób podłączenia wody i możliwości regulacji misy. Dzieci często boją się fryzjera, chętniej korzystają z salonów wyposażonych w atrakcyjnie wyglądające fotele. Nie bez znaczenia jest także design, dobierając meble fryzjerskie, powinno się zadbać o spójność stylu.

Oferta naszego sklepu

Kupując w naszym sklepie można bez problemu skompletować wyposażenie wnętrza salonu fryzjerskiego. Oferujemy nie tylko klasyczne fotele fryzjerskie ale także fotele dla barberów i kolorowe fotele dla najmłodszych. Posiadamy bogaty wybór myjni, który umożliwi dopasowanie ich do charakteru wnętrza i potrzeb konkretnego salonu. W naszym sklepie znajdziecie Państwo wygodne pomocniki fryzjerskie, podnóżki, meble do poczekalni i biurka do zorganizowania recepcji.

Więcej

Meble Fryzjerskie

Promocje