Biurka do Manicure / Toaletki

Biurko do manicure

Biurka do manicure są podstawowym elementem wyposażenia każdego salonu kosmetycznego. Nie tylko stanowią one wygodne miejsce do pracy nad stylizacjami, ale również umożliwiają podręczne przechowywanie kosmetyków i akcesoriów. Biurko pełni wówczas jednocześnie funkcję organizera, pozwalając na zachowanie porządku w produktach n...

Biurko do manicure

Biurka do manicure są podstawowym elementem wyposażenia każdego salonu kosmetycznego. Nie tylko stanowią one wygodne miejsce do pracy nad stylizacjami, ale również umożliwiają podręczne przechowywanie kosmetyków i akcesoriów. Biurko pełni wówczas jednocześnie funkcję organizera, pozwalając na zachowanie porządku w produktach niezbędnych w pracy manicurzystki. Większe biurka posiadają estetycznie wkomponowane szuflady, w mniejszych zaś przewidziano wygodną kuwetę podblatową do przechowywania podręcznych akcesoriów.

Szczególnie praktycznym rozwiązaniem do salonu manicure są biurka wyposażone w poduszkę zabiegową i pochłaniacz pyłu. Ułatwia to zagospodarowanie przestrzeni roboczej, a także jest bardziej ekonomiczną opcją niż zakup wszystkich akcesoriów pojedynczo. Odpowiednie biurko do manicure może więc pełnić wiele funkcji, pomagając w zaoszczędzeniu miejsca w salonie oraz organizacji pracy nad stylizacją. Dodatkowo tego typu meble pozytywnie wpływają na estetykę salonu. Większość biurek dostępna jest w kolorze białym; zapewnia im to uniwersalność oraz pomaga wpasować się w sterylny i stonowany wystrój salonów kosmetycznych.

Posiadamy wysokiej jakości biurka do manicure o estetycznym wyglądzie, doskonale pasujące do wystroju każdego salonu kosmetycznego - głównie w kolorach białym i czarnym z elementami szklanymi. Znaczna większość biurek posiada kółka, co dodaje im mobilności i ułatwia ich wygodne przemieszczanie podczas pracy w salonie. Jednocześnie meble te cechują się wysoką jakością wykonania i pomimo pozornie delikatnej budowy ich struktura jest wyjątkowo solidna. Dzięki zastosowaniu szklanego blatu, biurka są odporne na zabrudzenia, o które łatwo w salonie kosmetycznym, a utrzymanie ich w czystości nie wymaga specjalistycznych środków.

Nasz sklep oferuje szeroki wybór biurek do manicure z pochłaniaczem pyłu, przesuwnych oraz rozkładanych. W zależności od specyfiki pracy oraz rozmiarów salonu warto wybrać to biurko, które najlepiej wpłynie na organizację pracy i estetykę wnętrza.

Więcej
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów

Biurka do Manicure / Toaletki

Promocje